Strona wygasła! mamfirme.pl

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze mamfirme.pl, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Plan dnia


Zabawa połączona z nauką
Zabawa połączona z nauką

Wakacyjny plan dnia:

 

Dzień w naszej świetlicy zaczyna się od godziny 7.00. Panie witają dzieci w sali zabaw, gdzie od samego rana panuje radosny klimat. Dzieci bawią się, tańczą i śpiewają, czyli, jedym słowem: dzień u nas zaczyna się miło i przyjemnie. O 9.00 zaczynamy robić się głodni, więc myjemy rączki i idziemy na pyszne śniadanko. Od 9.30 do 11.30 bawimy się literkami, cyferkami, wierszykami i uczymy się słówek w języku angielskim, czyli prowadzone są zajęcia wychowawczo - dydaktyczne. O 11.30, gdy pozwala nam na to pogoda, wychodzimy na spacerek, czyli wdychamy swieże powietrze. O 13.00 czeka na nas ciepły obiad, przed którym myjemy rączki. Po obiadku czas na cichą zabawę. O 15.00 mamy podwieczorek, a po nim czas tylko dla nas, na zabawy w kącikach zainteresowań, gry edukacyjne.

 

Miłego dnia w świetlicy domowej!

Każda rodzina ma swoją historię, a każdy człowiek ma własną osobowość. W naszym przedszkolu wspieramy dziecko w rozwoju jego silnej osobowości, w uświadamianiu o poczuciu własnej wartości. Dlatego staramy się stwarzać dziecku sytuacje, w których będzie miało możliwość realizowania własnych potrzeb, zainteresowań, dążenia do samodzielności i niezależności.

Szczególną uwagę przywiązujemy do dialogu z rodzicami i specjalistami w różnych dziedzinach, bo jesteśmy przekonani, że razem znaczy lepiej i więcej. Jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie rodziców, oraz na aktywną współpracę. Dla nas dziecko to kawałek nieba, który odwiedził ziemię, bez nich nie ma nieba.